VEROPAL UV PLUS - nový produkt v portfoliu SYNPA

01.09.2017

Jeden z vývojových týmů SYNPA soustředěný kolem ing. Františka Sochy, PhD. vyvinul dle poptávky trhu produkt VEROPAL UV PLUS, který je svými vlastnostmi jedinečný.

"Na trhu jsme neustále naráželi na dotaz, jestli náhodou nemáme ve svém portfoliu pryskyřici pro technologii lití, která by měla nízkou viskozitu a po vytvrdnutí by se svým vzhledem blížila sklu tj. byla by čirá, tvrdá a také UV stabilní, aby hned nežloutla", říká vedoucí vývojového týmu ing. František Socha, PhD.. "V našem portfoliu taková pryskyřice nebyla, nicméně jsme s kolegy nad tímto zadáním popřemýšleli a ujasnili si směr a cestu, jakou by takový produkt byl realizovatelný. Nakonec se nám naše předpoklady potvrdili a nyní můžeme představit velmi zajímavý a jedinečný produkt, kterému předpokládám určitě zajímavou budoucnost."

Použití Veropalu UV Plus směřuje hned zpočátku do oblasti nábytkářského průmyslu pro výrobu unikátních, originálních a luxusních stolů a první testy a realizace potvrzují unikátnost tohoto systému, takže si VEROPAL UV PLUS získává čím dál více a více na oblíbenosti. 

Jedna z prvních realizací u našeho ruského zákazníka.