Čirá pryskyřice pro umění VEROPAL ART

Čirá epoxidová pryskyřice pro umění Veropal Art 

Vysoce lesklá, čirá, epoxidová pryskyřice na míru vyvinutá přímo pro obor geode, umění, obrazy, zalévání drobných předmětů atd.

Po správné aplikaci vytváří hustý, lesklý vrchní lakový vzhled, kterým se zdobí povrchy uměleckých děl, fotografií, dřeva a různých řemeslných projektů a dává jim moderní chytlavou vizáž. Transparentní pryskyřice VEROPAL ART 400 je chemicky navržena tak, aby měla co největší stabilitu, čirost a největší ochranu proti žloutnutí v čase, zároveň aby byla odolná, lesklá a tvrdá. Přidanou hodnotou pryskyřice je zvýšení atraktivity a hodnoty každého předmětu, na kterém je použita. Pryskyřice je jednoduše použitelná a uživatelsky přívětivá, nehořlavá, netoxická (pokud se používá podle pokynů), bez rozpouštědel a neodpařuje se.

Epoxidová pryskyřice Veropal Art 400 se dobře váže na téměř každé médium, s výjimkou voskového papíru, silikonu, a některých druhů plastů (tj. materiálů odpuzujících vodu). Funguje velmi dobře na dřevo, fotografie, inkoustové tisky, zaschlé akrylové, olejové, stříkané barvy, akvarel, inkoust, papírové koláže, olejové pastely, sochy, květiny, kameny a další předměty. Nedoporučuje se lít na sypké materiály či cokoli, co není přilepeno k podkladu, neboť se po nalití můžou prachové částice ze sypkého materiálu promíchat do pryskyřice a zakalit ji.

Nejlepší věc, kterou můžete a měli byste udělat, je experimentovat a bavit se!